7.2WFMSJ125
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7.2WFMSJ125
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 7.2KV 125AMPS''MOTOR START
Ngā Rauemi: 7.2WFMSJ125.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 78 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7.2WFMSJ125
Tau Wae 7.2WFMSJ125 Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 78 pcs Pepa Raraunga 7.2WFMSJ125.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 7.2kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Ētahi Ingoa 7-2WFMSJ125 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 24000 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 3.19 mOhms
Whakatauranga onamata 125A Katoa -