7.2TDLSJ10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7.2TDLSJ10
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 7.2KV 10AMP 2" DIN
Ngā Rauemi: 7.2TDLSJ10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 206 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7.2TDLSJ10
Tau Wae 7.2TDLSJ10 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 7.2KV 10AMP 2" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206 pcs Pepa Raraunga 7.2TDLSJ10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 7.2kV Rahi / Rahi 2.008" Dia x 11.496" L (50.80mm x 292.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Ētahi Ingoa 7-2TDLSJ10 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 250 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 99.7 mOhms
Whakatauranga onamata 10A Katoa T