7.2AMWNA2.0E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7.2AMWNA2.0E
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 7-2KV 2-0E AMWNA VT
Ngā Rauemi: 7.2AMWNA2.0E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 421 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 421 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7.2AMWNA2.0E
Tau Wae 7.2AMWNA2.0E Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 421 pcs Pepa Raraunga 7.2AMWNA2.0E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 7.2kV Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.598" L (20.60mm x 142.20mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa 7-2AMWNA2-0E Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2A Katoa -