63NHG02B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 63NHG02B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 63NHG02B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 63NHG02B
Tau Wae 63NHG02B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1169 pcs Pepa Raraunga 63NHG02B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 6600 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 63A