5.5VFNHA4R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.5VFNHA4R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 5.5KV 4R USA RANGE
Ngā Rauemi: 5.5VFNHA4R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 90 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.5VFNHA4R
Tau Wae 5.5VFNHA4R Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 90 pcs Pepa Raraunga 5.5VFNHA4R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 3.000" Dia x 15.866" L (76.20mm x 403.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Ētahi Ingoa 5-5VFNHA4R Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 4A Katoa -