400NHM2B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 400NHM2B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SIZE 2 AM 400A 500V
Ngā Rauemi: 400NHM2B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 578 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 400NHM2B
Tau Wae 400NHM2B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SIZE 2 AM 400A 500V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 578 pcs Pepa Raraunga 400NHM2B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V Rahi / Rahi 2.953" L x 2.008" W x 2.480" H (75.00mm x 51.00mm x 63.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular, Blade
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 400A