3.6WKFHO355
Hua Hua
Tau Wae: 3.6WKFHO355
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 3.6KV 355AMP 3" MOTOR
Ngā Rauemi: 3.6WKFHO355.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 59 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 59 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.6WKFHO355
Tau Wae 3.6WKFHO355 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 3.6KV 355AMP 3" MOTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59 pcs Pepa Raraunga 3.6WKFHO355.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 3.6kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 10.000" L (76.00mm x 254.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 3-6WKFHO355 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 640000 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 345 µOhms
Whakatauranga onamata 355A Katoa -