3.6WFFHO200
Hua Hua
Tau Wae: 3.6WFFHO200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 3.6KV 200AMP 3" MOTOR
Ngā Rauemi: 3.6WFFHO200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 74 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.6WFFHO200
Tau Wae 3.6WFFHO200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 3.6KV 200AMP 3" MOTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74 pcs Pepa Raraunga 3.6WFFHO200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 3.6kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 10.000" L (76.00mm x 254.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 3-6WFFHO200 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 51000 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 1.24 mOhms
Whakatauranga onamata 200A Katoa -