3.6WDFHO125
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3.6WDFHO125
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 3.6KV 125A M/S
Ngā Rauemi: 3.6WDFHO125.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 141 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 141 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.6WDFHO125
Tau Wae 3.6WDFHO125 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 3.6KV 125A M/S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141 pcs Pepa Raraunga 3.6WDFHO125.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 3.6kV Rahi / Rahi 2.007" Dia x 10.000" L (51.00mm x 254.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 3-6WDFHO125 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 13000 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 2.44 mOhms
Whakatauranga onamata 125A Katoa -