2SRF1000
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SRF1000
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION
Ngā Rauemi: 2SRF1000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 590 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SRF1000
Tau Wae 2SRF1000 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 590 pcs Pepa Raraunga 2SRF1000.pdf
Rahi / Rahi - Raupapa *
Packaging - Paa / Case -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BBS-1/4
BBS-1/4
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 250MA 600VAC