2HCLS-200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2HCLS-200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua 2.54KV 200A HCLS FUSE
Ngā Rauemi: 2HCLS-200.pdf
Waehere Stock 97 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 97 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2HCLS-200
Tau Wae 2HCLS-200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga 2.54KV 200A HCLS FUSE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 97 pcs Pepa Raraunga 2HCLS-200.pdf
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5VT 10
5VT 10
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5886 pcs
Tikiake: 5VT 10.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE 1000PC
I roto i te taonga: 80886 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 58VDC AUTO LINK