25SFMSJ40
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25SFMSJ40
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 25KV 40AMP 3" DIN
Ngā Rauemi: 25SFMSJ40.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 122 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25SFMSJ40
Tau Wae 25SFMSJ40 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 25KV 40AMP 3" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122 pcs Pepa Raraunga 25SFMSJ40.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 40A