24THMEJ63
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24THMEJ63
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 24KV 63A 2.5"DIN BROWN SEAL
Ngā Rauemi: 24THMEJ63.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 108 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 108 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24THMEJ63
Tau Wae 24THMEJ63 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 24KV 63A 2.5"DIN BROWN SEAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108 pcs Pepa Raraunga 24THMEJ63.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 24kV Rahi / Rahi 2.520" Dia x 17.400" L (64.00mm x 442.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 63A