24FFMSJ25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24FFMSJ25
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 24KV 25A 3''FULL RANGE
Ngā Rauemi: 24FFMSJ25.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 89 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24FFMSJ25
Tau Wae 24FFMSJ25 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 24KV 25A 3''FULL RANGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89 pcs Pepa Raraunga 24FFMSJ25.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 24kV Rahi / Rahi 3.000" Dia x 17.402" L (76.20mm x 442.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3400
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 58.6 mOhms Whakatauranga onamata 25A