2.75VFRHA6R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2.75VFRHA6R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 2.75KV 6R
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 116 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2.75VFRHA6R
Tau Wae 2.75VFRHA6R Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 116 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 2.75kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 10.866" L (76.00mm x 276.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa 2-75VFRHA6R Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 39000 Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo -
Ngā āhuatanga - DC Resistance 1.62 mOhms
Whakatauranga onamata - Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 60kA Whakaaetanga -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2.75-5-RP32
2.75-5-RP32
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 2 3/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 2326 pcs
Tikiake: 2.75-5-RP32.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 2 3/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 1102 pcs
Tikiake: 2.75-5-5952.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 879 pcs
Tikiake: 2.75-5-5962.pdf
2.75-5-RP45
2.75-5-RP45
Tikiake: 2.75-5-RP45.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 2 3/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 827 pcs
2.75-5-RP62
2.75-5-RP62
Tikiake: 2.75-5-RP62.pdf
I roto i te taonga: 909 pcs
2.75-5-RP16
2.75-5-RP16
Tikiake: 2.75-5-RP16.pdf
I roto i te taonga: 688 pcs
2.75-5-RP25
2.75-5-RP25
Tikiake: 2.75-5-RP25.pdf
2.7DMC4.7FMEFC10X23
2.7DMC4.7FMEFC10X23
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE
Tikiake: 2.7DMC4.7FMEFC10X23.pdf
2.75-5-4957F
2.75-5-4957F
I roto i te taonga: 804 pcs
Tikiake: 2.75-5-4957F.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel