12TXLEJ200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12TXLEJ200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 12KV 200AMP 3.5" DIN
Ngā Rauemi: 12TXLEJ200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 66 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12TXLEJ200
Tau Wae 12TXLEJ200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 12KV 200AMP 3.5" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66 pcs Pepa Raraunga 12TXLEJ200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 12kV Rahi / Rahi 3.465" Dia x 11.500" L (88.00mm x 292.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 150000
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 3.8 mOhms Whakatauranga onamata 200A