12THLEJ100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12THLEJ100
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 12KV 100A 2.5"DIN
Ngā Rauemi: 12THLEJ100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 108 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 108 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12THLEJ100
Tau Wae 12THLEJ100 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 12KV 100A 2.5"DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108 pcs Pepa Raraunga 12THLEJ100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 12kV Rahi / Rahi 2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 2000
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 5.74 mOhms Whakatauranga onamata 100A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 63kA
Whakaaetanga VDE Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12TKLSJ200
12TKLSJ200
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 12KV 200AMP 3" DIN
I roto i te taonga: 93 pcs
Tikiake:
RFQ
12TL1-1
12TL1-1
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V