10NHC00M
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10NHC00M
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 10NHC00M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10NHC00M
Tau Wae 10NHC00M Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4056 pcs Pepa Raraunga 10NHC00M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.126" L x 1.181" W x 1.969" H (54.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 10A