100NH00M
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100NH00M
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT
Ngā Rauemi: 100NH00M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100NH00M
Tau Wae 100NH00M Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4246 pcs Pepa Raraunga 100NH00M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 1.929" L x 1.181" W x 1.969" H (49.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular, Blade
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Square Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 100A Katoa NH