100CIL14
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
100CIL14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100CIL14
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 100CIL14.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 922 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100CIL14
Tau Wae 100CIL14 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 922 pcs Pepa Raraunga 100CIL14.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.457" Dia x 2.756" L (37.00mm x 70.00mm)
Raupapa HRCI-MISC Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 100A