WS2M22R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS2M22R0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WS2M22R0J
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 22 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.WS2M22R0J.pdf2.WS2M22R0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WS2M22R0J
Tau Wae WS2M22R0J Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 22 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 911690 pcs Pepa Raraunga 1.WS2M22R0J.pdf2.WS2M22R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm)
Raupapa WS Tuhinga 22 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa WS2M22R0J-ND
WS2M22R0JTB
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound