SRR4528A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRR4528A-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIX IND 330UH 320MA 2.16KOHM SMD
Ngā Rauemi: SRR4528A-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRR4528A-331M
Tau Wae SRR4528A-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIX IND 330UH 320MA 2.16KOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193086 pcs Pepa Raraunga SRR4528A-331M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRR4528A
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SRR4528A-331MTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.5MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 320mA 2.16 kOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.16 kOhm Max
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama 180mA