SRR1210A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1210A-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRR1210A-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 1.4A 450 MOHM
Ngā Rauemi: SRR1210A-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRR1210A-331M
Tau Wae SRR1210A-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 1.4A 450 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97708 pcs Pepa Raraunga SRR1210A-331M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRR1210A
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 14 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SRR1210A-331MTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 1.4A 450 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.4A
I teie nei - Maama 1.2A