SRR0735A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0735A-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRR0735A-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 300MA 2 OHM SMD
Ngā Rauemi: SRR0735A-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRR0735A-331M
Tau Wae SRR0735A-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 300MA 2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112756 pcs Pepa Raraunga SRR0735A-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRR0735A
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SRR0735A-331MDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.146" (3.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Whakatauranga onamata 330mA
I teie nei - Maama 330mA