SRP2512A-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP2512A-R47M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRP2512A-R47M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 4.6A 25 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SRP2512A-R47M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRP2512A-R47M
Tau Wae SRP2512A-R47M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 4.6A 25 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254445 pcs Pepa Raraunga SRP2512A-R47M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRP2512A
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 39 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa SRP2512A-R47MCT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 129MHz Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.6A 25 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.6A
I teie nei - Maama 5.3A