SRN4018-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRN4018-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 200MA 6.36 OHM
Ngā Rauemi: SRN4018-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRN4018-331M
Tau Wae SRN4018-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 200MA 6.36 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 360769 pcs Pepa Raraunga SRN4018-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Semi-Shielded Raupapa SRN4018
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 200mA 6.36 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.36 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama 210mA