SRN2508A-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN2508A-R47M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRN2508A-R47M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua IND,2.5X2X0.8MM,0.47UH20%,1.45A,
Ngā Rauemi: SRN2508A-R47M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRN2508A-R47M
Tau Wae SRN2508A-R47M Kaihanga Bourns, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 373130 pcs Pepa Raraunga SRN2508A-R47M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Semi-Shielded Raupapa SRN2508A
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 1MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa SRN2508A-R47MDKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 340MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 1.45A 80 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm
Whakatauranga onamata 1.45A I teie nei - Maama 2.5A