SRN1060-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN1060-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRN1060-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 900MA 620 MOHM
Ngā Rauemi: SRN1060-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRN1060-331M
Tau Wae SRN1060-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 900MA 620 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215495 pcs Pepa Raraunga SRN1060-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.386" W (10.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Semi-Shielded Raupapa SRN1060
Ratonga - Q @ Freq 13 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SRN1060-331MTR
SRN1060331M
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 900mA 620 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA
I teie nei - Maama 900mA