SRF2012-671YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-671YA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRF2012-671YA
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua CMC 140MA 2LN 670 OHM SMD
Ngā Rauemi: SRF2012-671YA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRF2012-671YA
Tau Wae SRF2012-671YA Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga CMC 140MA 2LN 670 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433618 pcs Pepa Raraunga SRF2012-671YA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Raupapa SRF2012A
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 670 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.055" (1.40mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 670 Ohms @ 100MHz 140mA DCR 600 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 600 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 140mA