SRF2012-161YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-161YA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRF2012-161YA
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua CMC 350MA 2LN 160 OHM SMD
Ngā Rauemi: SRF2012-161YA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRF2012-161YA
Tau Wae SRF2012-161YA Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga CMC 350MA 2LN 160 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 654298 pcs Pepa Raraunga SRF2012-161YA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Raupapa SRF2012A
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa SRF2012-161YATR
SRF2012161YA
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 160 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.055" (1.40mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 160 Ohms @ 100MHz 350mA DCR 350 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 350mA Whakaaetanga -