SRF1280A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF1280A-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRF1280A-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Ngā Rauemi: SRF1280A-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRF1280A-331M
Tau Wae SRF1280A-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69940 pcs Pepa Raraunga SRF1280A-331M.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRF1280A
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SRF1280A-331MCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance - He Raupapa I honohia 1.32mH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 330µH
Teitei 0.315" (8.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 1.32mH Inductance - Connected in Series 330µH Inductance - Connected in Parallel 540 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.04A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 2.172 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Tika 540 mOhm Max
Rahi o teianei - Raupapa 1.01A Te Hurihanga o Naianei - Tika 2.01A
Whakatauranga onamata - Raupapa 522mA Whakatauranga o Naianei - He pararite 1.04A