SRF1260A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF1260A-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRF1260A-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Ngā Rauemi: SRF1260A-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRF1260A-331M
Tau Wae SRF1260A-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82222 pcs Pepa Raraunga SRF1260A-331M.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRF1260A
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SRF1260A-331MDKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance - He Raupapa I honohia 1.32mH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 330µH
Teitei 0.244" (6.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 1.32mH Inductance - Connected in Series 330µH Inductance - Connected in Parallel 574 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.06A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 2.29 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Tika 574 mOhm Max
Rahi o teianei - Raupapa 610mA Te Hurihanga o Naianei - Tika 1.22A
Whakatauranga onamata - Raupapa 530mA Whakatauranga o Naianei - He pararite 1.06A