SRF0703A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRF0703A-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Ngā Rauemi: SRF0703A-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRF0703A-331M
Tau Wae SRF0703A-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152717 pcs Pepa Raraunga SRF0703A-331M.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRF0703A
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance - He Raupapa I honohia 1.335mH
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 330µH Teitei 0.142" (3.60mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 1.335mH Inductance - Connected in Series 330µH Inductance - Connected in Parallel 2.16 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 420mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - Raupapa 8.25 Ohm Max
DC Resistance (DCR) - Tika 2.16 Ohm Max Rahi o teianei - Raupapa 220mA
Te Hurihanga o Naianei - Tika 440mA Whakatauranga onamata - Raupapa 211mA
Whakatauranga o Naianei - He pararite 420mA