SRF0703-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF0703-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRF0703-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Ngā Rauemi: SRF0703-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRF0703-331M
Tau Wae SRF0703-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160838 pcs Pepa Raraunga SRF0703-331M.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SRF0703
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SRF0703-331MTR
SRF0703331M
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance - He Raupapa I honohia 1.32mH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 330µH
Teitei 0.142" (3.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 1.32mH Inductance - Connected in Series 330µH Inductance - Connected in Parallel 2.16 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 420mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 8.25 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Tika 2.16 Ohm Max
Rahi o teianei - Raupapa 220mA Te Hurihanga o Naianei - Tika 440mA
Whakatauranga onamata - Raupapa 211mA Whakatauranga o Naianei - He pararite 420mA