SDR6603-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR6603-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDR6603-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
Ngā Rauemi: SDR6603-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDR6603-331M
Tau Wae SDR6603-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173336 pcs Pepa Raraunga SDR6603-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SDR6603
Ratonga - Q @ Freq 42 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SDR6603-331M-ND
SDR6603-331MTR
SDR6603331M
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 160mA
I teie nei - Maama 180mA