SDE6603-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDE6603-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDE6603-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
Ngā Rauemi: SDE6603-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDE6603-331M
Tau Wae SDE6603-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219497 pcs Pepa Raraunga SDE6603-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SDE6603
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 160mA I teie nei - Maama 180mA