RT24C2P201
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT24C2P201
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT24C2P201
Tau Wae RT24C2P201 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5605 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.150" H (9.53mm x 3.81mm x 3.81mm)
Raupapa Trimpot® RT24/RTR24-Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tube Tuhinga o mua 25
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment