RT22C2L102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT22C2L102
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 1K OHM 0.75W WIRE LEADS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT22C2L102
Tau Wae RT22C2L102 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 1K OHM 0.75W WIRE LEADS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2818 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.500" x 0.187" Face x 0.500" H (12.70mm x 4.75mm x 12.70mm)
Raupapa Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 25
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms 0.75W, 3/4W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment