RT12C2P201
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT12C2P201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT12C2P201
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT12C2P201
Tau Wae RT12C2P201 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4854 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Raupapa Trimpot® RT12 - Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Tuhinga o mua 22
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment