RLB9012-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-2R2ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLB9012-2R2ML
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Ngā Rauemi: RLB9012-2R2ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLB9012-2R2ML
Tau Wae RLB9012-2R2ML Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193597 pcs Pepa Raraunga RLB9012-2R2ML.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RLB9012
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa RLB90122R2ML Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 90MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 21 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max Whakatauranga onamata 6.5A