RL855-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-101K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL855-101K
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 810MA 520 MOHM
Ngā Rauemi: RL855-101K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL855-101K
Tau Wae RL855-101K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 810MA 520 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5247 pcs Pepa Raraunga RL855-101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" Dia (7.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RL855
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa RL855101K Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 810mA 520 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Whakatauranga onamata 810mA I teie nei - Maama -