PWR220T-20-R750J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-20-R750J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PWR220T-20-R750J
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: PWR220T-20-R750J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PWR220T-20-R750J
Tau Wae PWR220T-20-R750J Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41396 pcs Pepa Raraunga PWR220T-20-R750J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Rahi / Rahi 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Raupapa PWR220T-20 Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film