PVZ3A103C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVZ3A103C01R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVZ3A103C01R00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: PVZ3A103C01R00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVZ3A103C01R00
Tau Wae PVZ3A103C01R00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4086 pcs Pepa Raraunga PVZ3A103C01R00.pdf
Te manawanui ±30% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±500ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.126" x 0.122" Face x 0.073" H (3.20mm x 3.10mm x 1.85mm)
Raupapa PVZ3 Tuhinga Whakatika Carbon
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 490-7005-2
PVZ3A103C01R00-ND
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment