PVZ2A103C04R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVZ2A103C04R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVZ2A103C04R00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10K OHM 0.05W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: PVZ2A103C04R00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVZ2A103C04R00
Tau Wae PVZ2A103C04R00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 10K OHM 0.05W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4829 pcs Pepa Raraunga PVZ2A103C04R00.pdf
Te manawanui ±30% Kāhua Whakamutunga Gull Wing, 90° Bend
Te Tae Tema ±500ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.087" x 0.083" Face x 0.032" H (2.20mm x 2.10mm x 0.80mm)
Raupapa PVZ2 Tuhinga Whakatika Carbon
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 490-6999-1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.05W, 1/20W Gull Wing, 90° Bend Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment