PVG5H103C03R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG5H103C03R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVG5H103C03R00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Ngā Rauemi: PVG5H103C03R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVG5H103C03R00
Tau Wae PVG5H103C03R00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65558 pcs Pepa Raraunga PVG5H103C03R00.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±150ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.189" x 0.146" Face x 0.146" H (4.80mm x 3.70mm x 3.70mm)
Raupapa PVG5 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 490-2678-2
PVG5H103C01R00
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment