PVG5A103C03B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVG5A103C03B00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: PVG5A103C03B00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVG5A103C03B00
Tau Wae PVG5A103C03B00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32407 pcs Pepa Raraunga PVG5A103C03B00.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±150ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa PVG5 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 11
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment