PVG3G201C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG3G201C01R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVG3G201C01R00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: PVG3G201C01R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVG3G201C01R00
Tau Wae PVG3G201C01R00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107042 pcs Pepa Raraunga PVG3G201C01R00.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±150ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
Raupapa PVG3 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 490-8526-2
PVG3G201C01R00-ND
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment