PVC6Q102C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6Q102C01B00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVC6Q102C01B00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: PVC6Q102C01B00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVC6Q102C01B00
Tau Wae PVC6Q102C01B00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5294 pcs Pepa Raraunga PVC6Q102C01B00.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
Raupapa PVC6 Tuhinga Whakatika Ceramic
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 490-2832
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment