PVC6A251C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6A251C01B00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVC6A251C01B00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 250 OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: PVC6A251C01B00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVC6A251C01B00
Tau Wae PVC6A251C01B00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 250 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5126 pcs Pepa Raraunga PVC6A251C01B00.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Raupapa PVC6 Tuhinga Whakatika Ceramic
Tuhinga 250 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 490-2705
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 250 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment