PV37Y103C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PV37Y103C01B00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV37Y103C01B00
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: PV37Y103C01B00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV37Y103C01B00
Tau Wae PV37Y103C01B00 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4743 pcs Pepa Raraunga PV37Y103C01B00.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±150ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.252" x 0.157" Face x 0.264" H (6.40mm x 4.00mm x 6.70mm)
Raupapa PV37 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 490-3008
Tuhinga o mua 12 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment